JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Jičínští minižáci sehráli přípravný turnaj v Kolíně

Házená   (07.03.2017)

Jičín - V sobotu 4. března pořádal HC Kolín turnaj minižáků a mladších žáků. Jičínská házená měla v obou kategoriích zastoupení jednoho družstva s tím, že turnaje mladších žáků v klasické házené se zúčastnili starší minižáci HBC Continental Jičín. Minižáci sehráli turnaj v miniházené 4+1. V obou kategoriích se hrálo systémem každý s každým bez počítání skóre.

Jičínští minižáci se v utkáních hraných na 12 minut střetli postupně s Varnsdorfem, Pardubicemi, Bělou pod Bezdězem, domácím Kolínem a na závěr s Kutnou Horou. Mezitím co mladší házenkáři Jičína sváděli boje se svými soupeři, starší minižáci, čekající na svůj turnaj, využívali na sluníčku a v krásném počasí venkovní hřiště, které je přímo u místní haly. Odpoledne se venku "slunili" naopak ti mladší a starší minižáci bojovali na hřišti v turnaji mladších žáků s Varnsdorfem, Bělou pod Bezdězem, Kutnou Horou, Kolínem A a B.

Starší minižáci, ač se zúčastnili turnaje mladších žáků, za svými soupeři nezaostávali, dařilo se jim herně a naopak své soupeře přehrávali. Všichni zaslouží pochvalu za předváděné výkony, nasazení a bojovnost.

Sestava HBC Continental Jičín minižáci starší: J. Mičke, V. Thorovský, Dom. Skopár, Voháňko, A. Tůma, Trenka, Lutrýn, J. Holec, Š. Pour, Chemišinec, Malát.

Sestava HBC Continental Jičín minižáci mladší: Havlík, D. Přibyl, Dařílek, M. Podzimek, Holubec, Jančák, P. Ženatý, V. Holec, Stejskal. (HBC)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Košťátko