JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Rozhodující utkání baráže hokejisté Nové Paky vyhráli

Hokej   (07.03.2017)

Nová Paka - V rámci 6. kola baráže o účast v KLM nastoupili pačtí hokejisté v neděli 5. března proti Spartaku Nové Město. Novopačtí utkání vyhráli 4:1 a svou příslušnost v KLM udrželi i pro příští soutěžní ročník.

"Z mého úhlu pohledu jsme nezahráli nejlepší utkání baráže, ale dosáhli jsme nejlepšího výsledku. Za šestnáct let trénování nepamatuji, aby se sešla taková souhra nepříjemností, zranění, nemocí a podobně. Jsme rádi, že to máme za sebou, a věřím, že příští ročník už bude takový, o jakém Nová Paka sní," uvedl po utkání trenér Nové Paky Petr Zvolenský.

Účast v příštím ročníku nejvyšší krajské ligy si vybojovaly týmy Nové Paky a Jičína. Tým Opočna postoupí jen v případě úspěšné kvalifikace Dvora Králové do II. celostátní ligy. (bš)


BK Nová Paka - TJ Spartak Nové Město n/M 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky:
11:22 Martin Lepka (Tomáš Nádvorník), 15:23 Jakub Šuvara (Tibor Hric), 51:48 Tibor Hric (Karel Hloušek), 57:18 Jan Kadeřábek (Jan Vondrlík) - 29:14 David Pojkar.

Fakta - vyloučení 5:2, využití 0:0, oslabení 0:0, diváků 502. Střely na branku 32:29. Rozhodčí Petr Maštalíř - Tomáš Svoboda, Jan Petr.

Sestava BK Nová Paka: Škop (Táborský) - Spal, Štěpán - Zvolenský, Pour - Jebavý, Kulhánek - Vondrlík, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek - Hloušek, Šuvara, Hric - Lepka, Nádvorník, Krsek (P. Plecháč).


Podrobnosti zápasu zde

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského