JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Sedm medailí z plaveckých závodů pro jičínské naděje

Plavání   (13.03.2017)

Jičín - Malinká výprava nejmladších jičínských plavců strávila celou sobotu v příbramském bazénu na 1. kole Středočeského poháru nejmladšího žactva, který se plave zároveň i jako Velká cena města Příbram.

Jičínské plavkyně přijely bojovat o cenné kovy a nasbírat cenné zkušenosti do dalších závodů a zároveň porovnat své síly s konkurencí oddílů Středočeského kraje. V Příbrami se sešlo bezmála dvacet plaveckých oddílů a více než dvě stovky dětí ročníků narození 2008 až 2010 zde závodily v osmi disciplínách o krásné věcné ceny a diplomy.

Jičínský oddíl vyslal do Příbrami "ostřílené" závodnice, které si ve velké konkurenci vedly přímo skvěle a "ovládly" hned tři disciplíny! Nejvíce cenných kovů z jičínské výpravy přivezla Petra Smolíková, která zvítězila na trati 50 m motýlek a 2x skončila na 3. místě, a to v disciplínách 100 m volný způsob a 100 m polohový závod. Další medailistkou byla Tereza Myšková, která zvítězila na trati 50 m prsa a na prsařské trati o polovinu delší získala krásné 2. místo. Na nejvyšší stupně vítězů vystoupala i Adriana Hátlová, která zvítězila na trati 50 m znak a v dalším znakařském závodě na 100 m se umístila na 3. místě. O dobré formě svědčí fakt, že děvčata všechny výše zmíněné závody zaplavala v osobních rekordech!

K vidění bylo mnoho nádherných závodů, a to i v ostatních disciplínách, kde plavalo "jičínské trio", a to vždy v nejrychlejších rozplavbách, a k dalším medailím bylo opravdu jen kousíček, když je od dalšího medailového úspěchu dělila jen desetina sekundy! K medailovým umístěním děvčata přidala ještě 3x 4. místo a 1x 5. místo, což v této konkurenci byl také pěkný výsledek.

Gratulujeme k úspěšné reprezentaci plaveckého oddílu a přejeme mnoho dalších takových úspěchů. (DeJ)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
Košťátko