JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Celostátní přehlídka pódiových skladeb Sokola

Aerobik   (27.03.2017)

Jičín - Odbor všestrannosti České obce sokolské uspořádal v sobotu 25. března v hale T. J. Sokol Praha - Královské Vinohrady Přehlídku pódiových skladeb Aerobic Team 2017, na kterou se sjelo 50 týmů z celé České republiky a jeden tým přicestoval až ze slovenské Prievidze. Přestože přehlídka byla nesoutěžní, jednotlivé skladby už během dopoledních zkoušek sledovala a odpoledne hodnotila odborná porota, která na závěr ocenila ty nejlepší.

Cvičenky oddílu aerobiku Tělocvičné jednoty Sokol Jičín se stejně jako v loňském roce zúčastnily přehlídky se čtyřmi novými skladbami, které složily a nacvičily trenérky Pavlína Lachmanová, Johanka Herbrychová a Eva Šulcová ml. Tři týmy cvičily na stepech. V první kategorii 7-10 let vystoupil devítičlenný tým se skladbou Pirátky, ve druhé kategorii 11-13 let desetičlenný tým se skladbou Fight. Deset nejstarších děvčat ve třetí kategorii 14-17 let se skladbou Paso Doble obdrželo od poroty zvláštní ocenění za vynikající sportovní výkon a choreografii. Ozdobou přehlídky byla i čtveřice sportovního aerobiku v první kategorii se svým minitýmem. Přestože vystoupení čtyř jičínských týmů bylo vlastně premiérou, všechna děvčata podala opravdu pěkný výkon a přispěla tak k dobré úrovni celé přehlídky.

Tuto neděli již čeká týmy T. J. Sokol Jičín první závod celorepublikové soutěže Bohemia Aerobic Tour v Nymburce. Eva Šulcová

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského