JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Druhé vítězství KO Jakuba Chvala mezi profesionály

Box   (27.03.2017)

Nová Paka - Po svém vítězství v prvním profesionálním boxerském utkání si packý boxer Jakub Chval v dresu Berserker box Trutnov svůj úspěch zopakoval i ve druhém profi utkání.

Tentokrát na galavečeru v Mladé Boleslavi byl jeho soupeřem v lehké váze do 61,2 kg Roman Puky, kterého poslal úderem do žeber na podlahu ringu již ve 38. sekundě prvního kola a zvítězil tak TKO.

"Tento soupeř sice nebyl žádná špička, ale vše se zatím vytváří dle našeho plánu, který máme s mým trenérem a manažerem v jedné osobě, Karlem Kubcem z Trutnova. U prvních zápasů je nejdůležitější, abych se mezi profíky rozkoukal, těžší soupeři teprve přijdou. Každopádně je to pořád box, a tak se může stát cokoliv. Má příprava je směrována tak, abych měl svůj vrchol formy na galavečeru v Nové Pace, kde bych měl mít soupeře už úplně jiné kvality. S manažerem jsme se dohodli, že před galavečerem v Nové Pace, který se bude konat 26. května, bych měl vyboxovat ještě jeden zápas, a to buď v dubnu v Jaroměři, nebo v květnu v Ústí nad Labem," sdělil své další plány Jakub Chval. (ur)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Košťátko