JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Turnaj mladšího žactva v Praze pro Podhorák

Národní házená   (28.03.2017)

Podhorní Újezd - Smíšené družstvo Podhorního Újezdu, ve kterém hráli především chlapci doplnění děvčaty z přípravky, se představilo na turnaji v národní házené. Hala Spojů Praha byla svědkem vyrovnaných a zajímavých bojů v tomto ryze českém sportu.

Chlapci se snažili v každém zápase vytvořit velký náskok, aby ho potom děvčata a nejmenší chlapci dokázali udržet a dotáhnout do vítězného konce. V základní skupině postoupil Podhorní Újezd z prvního místa a dostal se tak do skupiny o 1.-3. místo celého turnaje. Do bojů o medaile se s nimi zapojila družstva chlapců z Bakova a Čakovic. Tato utkání byla velmi vyrovnaná a těžká. I v nich se nakonec podařilo chlapcům odskočit ve skóre tak, aby si mohly opět zahrát malé házenkářské naděje chlapců a dívek. Taktický plán vyšel přesně a Podhorní Újezd nakonec vybojoval své premiérové vítězství v turnaji mladšího žactva. (šp, mj)


Výsledky

Podhorní Újezd - Bakov dívky 16:7
Podhorní Újezd - Řevnice chlapci 12:5
Podhorní Újezd - Bakov chlapci 13:7
Podhorní Újezd - Čakovice chlapci 12:8

Sestava PÚ: T. Današ, M. Čermák, L. Šára, V. Adam, E. Kloutvorová, E. Zahrádková, B. Bílková, F. Chudoba (1), J. Šritr (3), Adam Kloutvor (5), V. Bílek (21), V. Zahrádka (23). Trenéři F. Kloutvor a Vl. Bílek.

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka