JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Třikrát stupně vítězů pro aerobik T. J. Sokol Jičín

Aerobik   (03.04.2017)

Jičín - V neděli 2. dubna byla odstartována celorepubliková soutěž Bohemia Aerobic Tour prvním závodem v Nymburce. V kategoriích step, dance, fitness, aerobic show a sport team soutěžilo celkem 126 týmů.

Oddíl aerobiku T. J. Sokol Jičín je v soutěži zastoupen třemi skladbami v kategorii step. Právě v této kategorii soutěží stále více týmů, navíc do Nymburka přijely úplně všechny. O to cennější jsou výsledky týmů Sokola Jičín, neboť hned na prvním kole byly velice úspěšné. Nejmladší cvičenky se skladbou nazvanou Pirátky vybojovaly bronzové medaile, skladba starších stepařek s názvem Fight zvítězila a nejstarší tým se skladbou Paso doble obsadil také krásné třetí místo. Již v sobotu čeká cvičenky další závod, tentokrát v Jičíně ve sportovním areálu.


Složení týmů

Step 9-10 let - Pirátky:
Lucie Beranová, Tereza Kirschner, Sára Kubrová, Karolína Muchová, Karolína Chmelíková, Nikola Součková, Vanesa Šulcová a Anička Vitáková (choreografka a trenérka Pája Lachmanová).

Step 11-12 let - Fight: Iveta Bartošová, Klára Horáčková, Ema Jakubcová, Míša Krásná, Anna Kindermannová, Aranka a Patricie Lorencovy, Tereza Pažoutová, Denisa Rychnová a Káťa Štiková (choreografka a trenérka Johanka Herbrychová).

Step 15-16 let - Paso doble: Míša Beranová, Káťa Kabelová, Tereza Kindermannová, Nikola Kubrová, Nikola Nechanická, Adéla Plíšková, Adéla Toboříková, Kateřina Skřivánková a Anna Špicarová (choreografka a trenérka Eva Šulcová ml.).


Eva Šulcová

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského