JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Třetí jarní turnaj minižáků a přípravek v miniházené 4+1 hostil Jablonec nad Nisou

Házená   (11.04.2017)

Jičín - V sobotu 8. dubna proběhl v Jablonci nad Nisou další turnaj miniházené 4+1 minižáků a přípravek. Jičínskou házenou tradičně zastupovaly čtyři celky, dva v přípravce a dva v minižácích. Celkem odjíždělo na turnaj 32 hráčů.

Kategorie minižáků byla vzhledem k většímu počtu účastníků rozdělena do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým na 2x 12 minut. První skupinu tvořily týmy HBC Continental Jičín I, HC TJ Náchod I, Liberec Handball, Slovan Varnsdorf a ELP Jablonec nad Nisou I. Ve druhé skupině pak sváděly boje celky HBC Continental Jičín II, HC TJ Náchod II, dívky TJ Turnov, Dolní Podluží a ELP Jablonec nad Nisou II.

Na třetím hřišti probíhal souběžně s turnajem minižáků i turnaj přípravek, kde se oba celky HBC Continental Jičín I a II utkaly v zápasech hraných na 2x 8 minut s Náchodem I a II, Libercem a domácím Jabloncem nad Nisou.

Všichni zaslouží pochvalu za předváděné výkony, nasazení a bojovnost.

Tento týden je na programu i za účasti jičínských starších minižáků již 26. ročník Prague Handball Cup 2017, který bude probíhat od čtvrtka 13. do pondělí 17. dubna. (HBC)


MINIŽÁCI

HBC Continental Jičín I:
Malach, Bláha, Nekovařík, Poner, Chemišinec, V. Thorovský, Trenka, Malát, Hireš.

HBC Continental Jičín II: T. Zachoval, Voháňko, A. Tůma, J. Holec, Lutrýn, M. Podzimek, Š. Pour.


PŘÍPRAVKA

HBC Continental Jičín I:
Havlík, Jančák, J. Zachoval, M. Suchý, K. Král, P. Ženatý, D. Přibyl, Holubec.

HBC Continental Jičín II: Víšek, V. Holec, Řehák, Dařílek, T. Vondra, Kubinec, Stejskal, Pospíšil.

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka