JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Na tatami v Jičíně se představí i účastníci ME

Judo   (24.04.2017)

Jičín - V uplynulém víkendu se konalo ve Varšavě ME v judu. Úspěch zaznamenal Lukáš Krpálek, který se soupeři o 20-50 kg těžšími získal bronzovou medaili. Byl to jeho první "ostrý" start v nejtěžší váhové kategorii.

Účastníky ME uvidíme i ve čtvrtek 27. dubna od 19 hodin v jičínském sportovním areálu, kde judisté zahajují extraligové boje. V celku Liberce to budou polský reprezentant Kamil Grabowski a slovenský reprezentant Peter Žilka. Také Jičín bude mít ve svém celku účastníka ME, slovenského reprezentanta Matěje Halásze. Jičín jednal také s reprezentantem Maďarska Miklosem Ungvári, kterému ve Varšavě jen těsně unikla bronzová medaile a skončil pátý. Bohužel v tomto kole k dispozici nebude, měl by však startovat v kole dalším, které se bude konat 18. června také v Jičíně.

Přijďte podpořit judisty ve čtvrtek do sportovního areálu. (jl)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Košťátko