JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Okresní fotbal

Fotbal   (24.04.2017)

PŘEBOR MUŽŮ:

Chomutice - Hořice B 0:4 (0:0)
Rubeš 2, Stuchlík, Melichar, L. Bělohrad B - Nemyčeves 3:0 (2:0) Feix, Stuchlík, Suchánek, Kopidlno - Stará Paka 1:1 (1:0) (PK 3:2) Klaban - Pospíšil, Žlunice - Lužany 3:2 (0:2) Szamko, Sajdl, Kroupa - Tománek, Rejman, Podhradí - Železnice 0:4 (0:2) Bičiště 2, Crha, Kadlec, Milíčeves - Libáň 4:1 (2:0) Novotný 2, J. Roman, Čapek - Cristian Cristea.

Příští kolo: Nemyčeves - Hořice B, Libáň - Žlunice, Lužany - Podhradí - vše sobota 17.00, Železnice - Kopidlno, Stará Paka - L. Bělohrad B, Milíčeves - Chomutice - oba neděle 17.00.



SOUTĚŽ MUŽŮ:

Jičíněves - Češov 3:0 (2:0)
Skořepa, Doleček, Muška, Libuň - Dětenice 0:5 (0:2) Mašín 2, Porš, Jenda, Kubín, Žeretice - Robousy 0:5 (0:5) Novotný 2, Kynčl, Drbohlav, Vích, Sobotka B - Kopidlno B 2:2 (1:0) (PK 3:2) Stoklasa, Nývlt - Komárek, Zikmund, Jiřička, Železnice B - Podhradí B 7:0 (3:0) Zachoval, M. Daniš 2, Drahoňovský, Rejmont, Kyselo, volno Miletín B.

Příští kolo: Češov - Sobotka B, Kopidlno B - Železnice B, Robousy - Libuň, Dětenice - Miletín B - vše sobota 17.00, Podhradí B - Žeretice - neděle 17.00.



PŘEBOR DOROSTU:

Košťálov - Železnice 0:4 (0:0)
Klouza 2, Čapek, Bednařík, Valdice - Jilemnice 1:5 (0:4) Drbohlav - Petřík 3, Drbohlav 2, Jičíněves - Chomutice 0:5 (0:3) Budina 3, Festa, Kmoníček, Martinice - Sobotka 3:0 (0:0) Zuzánek, Mejvald, Čejchan.

Příští kolo: Chomutice - Sobotka, Valdice - Martinice, Jilemnice - Košťálov - vše sobota 14.00, Železnice - Jičíněves - neděle 14.00.




PŘEBOR ŽÁKŮ:

Chomutice - Sobotka 4:0 (2:0)
Bergman, Voňka 2, Kopidlno - Sobotka 4:3 (0:2) Bernard 2, Berko, vlastní - Borovička, Lejsek, Gernat, Chomutice - Kopidlno 4:1 (4:1) Bernard 2, Berko, vlastní - Borovička, Valdice - Nová Ves 0:2 (0:1) Hodouš, Čermák, Milíčeves - Nová Ves 1:0 (1:0) Rajniš, Valdice - Milíčeves 1:11 (0:5) Kubíček - Svoboda 4, Zajíček 3, Roman 2, Rajniš, Jampílek, Libáň - Robousy 3:3 (1:1) (PK 3:2) Petr 2, Smetana - Kropáček, Žďárský, Valtera, Železnice - Robousy 2:1 (0:1) Seman, Nydrle - vlastní, Libáň - Železnice 1:3 (1:0) Petr - Červeňák 2, Ešpandr.

Příští kolo: v Kopidlně (Kopidlno, Libáň, Nová Ves), v Železnici (Železnice, Valdice, Sobotka), v Milíčevsi (Milíčeves, Chomutice, Robousy).



PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY:

Libuň - Kopidlno 3:6 (2:4)
Kotrouš 3 - Zikmund 3, Kóre, Kosina, Rozsypal, Chomutice - Kopidlno 2:3 (1:3) Šmejda, Barcal - Kosina 2, Kóre, Libuň - Chomutice 0:8 (0:3) Myška 3, Barcal 2, Veselý, Haman, Hladík, Libáň B - Milíčeves 4:6 (3:3) Pokorný, Gontkovský 2 - Fejfar 4, Ondráček 2, Robousy - Milíčeves 8:4 (4:1) Vaněk, J. Kazda, Hanyš 2, Kubíček, Valtera - Fejfar 2, Březský, Benda, Libáň B - Robousy 2:4 (0:2) Pokorný, Gontkovský - Vaněk 2, J. Kazda, Kubíček, Lužany - Libáň A 0:10 (0:5) Němeček 5, Král, Urban, Kouřil, Horák, Kratochvíl, Libáň A - Železnice 4:6 (1:4) Němeček 2, Urban, Kratochvíl - Rojík, Seman 2, Veselý, Jerie, Lužany - Železnice 2:5 (1:3) Mach, Lufínek - Fidrmuc, Holas, Kryspín, Rojík, Seman.

Příští kolo: v Robousích (Robousy, Kopidlno, Lužany), v Chomuticích (Chomutice, Libáň B, Železnice), v Libáni (Libáň A, Libuň, Milíčeves).



PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY:

Robousy - Hořice A 2:5
Bouchal, Buriján - J. Kareš 3, M. Kareš, Lejsek, Kopidlno - Hořice B 3:0 Sedláček, Švorc, Skrbek, Robousy - Kopidlno 7:1 Etrych 2, Bouchal, Buriján, J. Vaněk, Kubíček, Hanyš - Syřiště, Hořice A - Hořice B 15:0 M. Kareš 6, Lejsek, Němeček 3, J. Kareš 2, Bouz, Robousy - Hořice B 8:1 Bouchal, Buriján, Kubíček 2, Frýba, Šmíd - Šafařík, Kopidlno - Hořice A 2:5 Rozsypal 2 - Bouz, J. Kareš 2, Němeček, Milíčeves A - Nová / St. Paka A 3:2 Fejfar 3 - Knap, Gernat, Milíčeves B - Nová / St. Paka B 5:2 Ondráček, Štěrba 2, Roman - Bezstarosti, Topič, Milíčeves A - Chomutice 3:0 Trčová, Fejfar, Březský, Nová / St. Paka A - Milíčeves B 9:1 Knap, Gernat 4, Mašek - Krouzová, Milíčeves B - Chomutice 2:4 Krouzová, Roman - Cálek 2, Lepšík, Kloutvor, Nová / St. Paka B - Nová / St. Paka A 1:6 Bezstarosti - Knap 4, Mašek, Gernat, Milíčeves A - Milíčeves B 5:3 Fejfar 3, Berný, Kořínek - Havelka, Roman, Šterba, Chomutice - Nová / St. Paka B 11:0 Lepšík 4, Kovář, Šmejda, Koubek 2, Cálek, Milíčeves A - Nová / St. Paka B 10:0 Fejfar 4, Kořínek, Březský 2, Trčová, Berný, Nová / St. Paka A - Chomutice 0:2 Kovář, Šmejda.

Příští kolo: v Nové Pace (Nová / St. Paka A, Nová / St. Paka B, Chomutice, Kopidlno), v Hořicích (Hořice A, Hořice B, Milíčeves A, Milíčeves B, Robousy). (n)

Tabulka - přebor mužů
  
1. Železnice 1011241:1333
2. Bělohrad B1100346:2030
3. Nemyčeves 1000435:2130
4. Hořice B 811440:2927
5. Stará Paka 712436:2425
6. Kopidlno 712426:1825
7. Žlunice 620631:2622
8. Milíčeves 610722:2120
9. Lužany 332621:2917
10. Libáň 311918:4012
11. Podhradí 1121010:467
12. Chomutice 0011314:531
 
 
Tabulka - soutěž mužů
  
1. Dětenice 1011146:1233
2. Železnice B 811342:1427
3. Kopidlno B 714147:2127
4. Jičíněves 810446:2126
5. Sobotka B 711340:2924
6. Robousy 710535:2923
7. Libuň 511634:3718
8. Miletín B 500748:5515
9. Češov 411734:4115
10. Žeretice 2011115:626
11. Podhradí B 0001313:790
 
 
Tabulka - přebor dorostu
  
1. Jilemnice1011061:933
2. Železnice 820232:1328
3. Martinice 711358:2324
4. Košťálov 600637:2818
5. Sobotka 412523:2416
6. Valdice 410729:4114
7. Chomutice 302732:3611
8. Jičíněves 0001210:1080
 
 
Tabulka - okr. přebor žáků
  
1. Milíčeves1910080:1359
2. Železnice1700369:2551
3. Chomutice 870542:2638
4. Kopidlno 1010955:4432
5. Libáň 722938:4427
6. Nová Ves 5141044:4121
7. Valdice 6031140:8221
8. Robousy 4131229:5217
9. Sobotka 1011826:974
 
 
Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka