JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Hráči SKK Jičín skvěle rozehrané osmifinále poháru ztratili v odvetě

Kuželky   (24.04.2017)

Jičín - Velmi vydařený výkon na domácích drahách v úvodním osmifinálovém střetnutí Českého kuželkářského poháru přinesl hráčům SKK Jičín vedení 5:1. Proti tradičnímu rivalovi a třetímu nejlepšímu celku letošní 1. ligy, Hvězdě Trnovany, je v odvetě nečekalo vůbec lehké utkání, což se také potvrdilo.

Na dvě skvělé šestistovky Šnejdara (608), a především Koubka 648 nedokázali Pavel Louda (564) s Lukášem Vikem (597) odpovědět. To Jirka Drábek potvrzoval hned od úvodu dobrou jarní formu, pokořil o dvě kuželky magickou šestistovku, nahrál o devět kuželek víc než jeho soupeř, ale na dráhy podlehl 1:3. A když ani druhý vyrovnaný duel Šálek-Soukup (581-577) bodově nedopadl pro Jičín úspěšně, radoval se nakonec z postupu po domácí výhře 6:0 a celkovém skóre 7:5 tým ze severu Čech.

Bodově nečekaně vyrovnané zápasy odehráli s týmem SKK Rokycany A hořičtí kuželkáři. Tým Hořic vyřadil při shodném celkovém skóre 6:6 až nižší počet vyhraných dílčích drah. (jk)

Výsledek odvety: Hvězda Trnovany A - SKK Jičín A 6:0 (2430-2340)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka