JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Třikrát stupně vítězů pro aerobik T. J. Sokol Jičín

Aerobik   (25.04.2017)

Jičín - V neděli 23. dubna se konal v pořadí již třetí závod celorepublikové soutěže Bohemia Aerobic Tour v Kutné Hoře. V kategoriích step, dance, fitness, aerobic show a sport team soutěžilo celkem 112 týmů.

Tělocvičnou jednotu Sokol Jičín reprezentovaly čtyři týmy - tři stepové a jeden sportovní. Nejmladší cvičenky se skladbou nazvanou Pirátky vybojovaly z celkových sedmi týmů krásné druhé místo. Skladba starších stepařek s názvem Fight opět zvítězila, a to v konkurenci osmi týmů. Nejstarší tým ve velmi vyrovnané konkurenci šesti týmů se skladbou Paso doble vybojoval tentokrát "pouze" bramborovou medaili. A konečně o další zlaté medaile se postarala skladba Uma Thurman, která porazila další dva zúčastněné sportovní týmy. Eva Šulcová


Složení týmů

step 9-10 let Pirátky:
Lucie Beranová, Tereza Kirschner, Sára Kubrová, Karolína Muchová, Karolína Chmelíková, Nikola Součková, Vanesa Šulcová a Anička Vitáková (choreografka a trenérka Pája Lachmanová)

step 11-12 let Fight: Iveta Bartošová, Klára Horáčková, Ema Jakubcová, Míša Krásná, Anna Kindermannová, Aranka a Patricie Lorencovy, Tereza Pažoutová, Denisa Rychnová a Káťa Štiková (choreografka a trenérka Johanka Herbrychová)

step 15-16 let Paso doble: Míša Beranová, Káťa Kabelová, Tereza Kindermannová, Nikola Kubrová, Nikola Nechanická, Adéla Plíšková, Adéla Toboříková, Kateřina Skřivánková a Anna Špicarová (choreografka a trenérka Eva Šulcová ml.)

sports team 9-11 let Uma Thurman: Lucie Beranová, Tereza Kirschner, Karolína Muchová, Vanesa Šulcová a Anna Kindermannová (choreografka a trenérka Pája Lachmanová)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského