JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Zápasy mladých národních házenkářů

Národní házená   (25.04.2017)

SOBOTNÍ UTKÁNÍ

Mladší žáci

TJ L. Bělohrad - TJ So Podhorní Újezd 12:19 (6:9)


Sestava PÚ: F. Chudoba, M. Čermák, O. Kloutvor, L. Šára, V. Adam, J. Šritr, Ad. Kloutvor, Al. Kloutvor (6), Vl. Bílek (13). Trenéři F. Kloutvor a Vl. Bílek.

Mladší žáci P. Újezdu zdolali velmi houževnatě družstvo L. Bělohradu i přes to, že za hosty nemohl nastoupit zraněný brankář T. Današ. Byl zastoupen F. Chudobou, který družstvo podržel především v závěru utkání. Velmi se dařilo střelci Podhoráku Vl. Bílkovi.


Starší žáci

TJ L. Bělohrad - TJ So Podhorní Újezd 22:9 (10:3)


Sestava PÚ: B. Novotný, A. Pour, J. Holý, P. Wittek, M. Čermák, F. Chudoba, Ad. Kloutvor, Al. Kloutvor (1), Vl. Bílek (2), V. Zahrádka (6). Trenéři F. Kloutvor a Vl. Bílek.

St. žáci Podhoráku doplnění ml. žáky sehráli těžké utkání s družstvem znatelně vyšších kluků, se kterými se prozatím nemohou srovnávat ani svými zkušenostmi. Výškovou a váhovou převahu domácí dokázali ihned využít a od začátku zápasu na hřišti kraloval domácí kanonýr L. Kraus (16). Chlapci Podhoráku přesto bojovali o každý míč, vytvářeli si také velmi dobré šance a podařilo se jim poměrně jednoznačné utkání odehrát se ctí.
NEDĚLNÍ UTKÁNÍ

Mladší žáci přípravné utkání

TJ Opatovice n/L - TJ Sokol Podhorní Újezd 12:14 (9:10)


Sestava PÚ: F. Chudoba, M. Čermák, O. Kloutvor, L. Šára, V. Adam, J. Šritr, E. Kloutvorová, E. Zahrádková, B. Bílková, Ad. Kloutvor (1), Al. Kloutvor (3), Vl. Bílek (10). Trenéři F. Kloutvor a Vl. Bílek.

Přípravné utkání se hrálo za velmi chladného počasí. P. Újezd si vytvářel od začátku mírný náskok, který po celou dobu hry kontroloval. I když v druhé části utkání nasadili trenéři chlapce a dívky z přípravky, tak i oni udrželi se zkušenějšími chlapci krok.Starší žáci

TJ Opatovice n/L - TJ Sokol Podhorní Újezd 14:10 (10:4)


Sestava PÚ: B. Novotný, A. Pour, J. Holý, P. Wittek, M. Čermák, F. Chudoba, Ad. Kloutvor, Al. Kloutvor, Vl. Bílek (5), V. Zahrádka (5). Trenéři F. Kloutvor a Vl. Bílek.

St. žáci Podhoráku podali opět statečný výkon, a to především v druhé polovině zápasu. Druhou půli vyhráli v poměru 6:4 a trochu tím soupeře střelecky zaskočili. Zlepšení nastartoval výkon brankáře B. Novotného a skvěle hrající obránce P. Wittek. Škoda, že hostům utekl 1. poločas a přes vynikající výkon v 2. poločase už nestihli dotáhnout utkání alespoň k remíze.

(kli, mj)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka