JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Okresní fotbal

Fotbal   (15.05.2017)

PŘEBOR MUŽŮ:

Žlunice - Chomutice 4:0 (3:0)
Szamko, Sajdl 2, Libáň - Kopidlno 1:5 (1:0) Gontkovský - Komárek 2, Havránek, Dřímal, Machačný, Lužany - L. Bělohrad B 2:4 (2:0) Hofman, Rejman - Loner 3, Suchánek, Železnice - Hořice B 1:0 (1:0) Král, St. Paka - Nemyčeves 1:3 (0:0) Rolf - Hochman 2, Brett, Milíčeves - Podhradí 4:1 (2:0) Berný 2, Čapek, vlastní - Duna.


Příští kolo: Chomutice - Stará Paka, Nemyčeves - Železnice, L. Bělohrad B - Libáň, Kopidlno - Milíčeves - vše sobota 17.00, Hořice B - Lužany, Podhradí - Žlunice - oba neděle 17.00.




SOUTĚŽ MUŽŮ:

Jičíněves - Železnice B 1:1 (0:0) (PK 0:1)
Ulip - Břeský, Češov - Žeretice 3:0 (1:0) Šoltys, Jemelka, Nožička, Podhradí B - Miletín B 1:2 (0:0) Veselý - Urban 2, Robousy - Dětenice 2:2 (1:0) (PK 3:2) Bouchal, Drbohlav - Šolc, Bacovský, Kopidlno B - Libuň 3:2 (3:0) Komárek, Valnoha, Medlík - Kozák, Dubravský, volno Sobotka B.

Příští kolo: Dětenice - Podhradí B, Žeretice - Jičíněves - oba sobota 17.00, Miletín B - Kopidlno B, Železnice B - Sobotka B - oba neděle 17.00, zápas Libuň - Češov byl předehrán, volno Jičíněves.




PŘEBOR DOROSTU

o 1.-4. místo: Jilemnice - Košťálov 5:0 (5:0)
Šmíd 3, Nálevka 2, Železnice - Martinice 5:1 (3:0) Zikmund, Bednařík, Klouza, Vít, Jína - Mejvald. O 5.-8. místo: Sobotka - Jičíněves 6:1 (4:0) Kunst 3, Jirásek, Klouček, Vaníček - Szkibik, Chomutice - Valdice 2:1 (1:0) Jiránek, Budina - Šolc.

Příští kolo - o 1.-4. místo: Martinice - Jilemnice - neděle 14.00, Koštálov - Železnice - (sobota 14.00), o 5.-8. místo: Valdice - Sobotka, Jičíněves - Chomutice - oba sobota 14.00.




PŘEBOR ŽÁKŮ:

Kopidlno - Valdice 9:1 (3:0)
Kulhánek 3, Berko 2, Beneš, Bernard, Koutník, Kóre - Bartoš, Robousy - Valdice 7:2 (5:1) Kropáček 3, Čech 2, Hanuš, Suchochleb - Bartoš, Žďárský, Kopidlno - Robousy 6:1 (4:1) Bernard 3, Kulhánek 2, Berko - Kropáček, Milíčeves - Libáň 7:0 (5:0) Svoboda 3, Zítko 2, Rohan, vlastní, Sobotka - Libáň 0:4 (0:2) Smetana 2, Myška, Petr, Milíčeves - Sobotka 8:0 (3:0) Buchar 2, Jampílek, Polák, Zítko, Svoboda, Čapek, Zajíček, Železnice - Chomutice 1:2 (1:0) Červeňák - Veselý, Mišči, Nová Ves - Chomutice 3:3 (0:0) (PK 3:4) Bělonohý, Sudek, Čermák - Bergman, Vohánka, Mišči, Železnice - Nová Ves 1:0 (1:0) Ešpandr.

Příští kolo: v Sobotce (Sobotka, Kopidlno, Chomutice), v Nové Vsi n/P (Nová Ves, Milíčeves, Valdice), v Robousích (Robousy, Železnice, Libáň).





PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY:

Libáň A - Libáň B 4:3 (4:1)
Vrba, Urban, Kratochvíl, Horák - Matula 2, Kolomazník, Kopidlno - Libáň B 6:1 (2:0) Vlček 2, Kořínek, Kosina, Rozsypal, Sedláček - Krejčík, Libáň A - Kopidlno 3:2 (1:2) Vrba, Horák, Kratochvíl - Kosina, Sedláček, Lužany - Milíčeves 5:8 (1:5) T. Lufínek 3, Mach, M. Lufínek - Svoboda, Kořínek 3, Fejfar 2, Chomutice - Milíčeves 2:5 (1:3) Šmejda, Hladík - Fejfar, Kořínek 2, Svoboda, Lužany - Chomutice 0:8 (0:4) Schánilec 3, Veselý, Hladík 2, Barcal, Robousy - Libuň 2:2 (1:1) Bouchal 2 - Dolenský 2, Železnice - Libuň 4:1 (1:1) Nydrle 2, Rojík, Jerie - Beran, Robousy - Železnice 0:8 (0:4) Brendl, Nydrle 3, Rojík 2.

Příští kolo: v Kopidlně (Kopidlno, Chomutice, Libuň), v Milíčevsi (Milíčeves, Robousy, Libáň B), v Železnici (Železnice, Libáň A, Lužany).




PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY:

Chomutice A - Hořice B 10:0
Kloutvor 4, Šmejda 2, Kovář, Bradna, Lepšík, Koubek, Robousy - Hořice A 3:3 Vaněk 3 - Kareš 2, Šafařík, Chomutice - Robousy 10:1 Šmejda 4, Cálek 3, Bradna 2, Lepšík - Vaněk, Hořice B - Hořice A 1:5 Šafka - Bouz, Kareš, Malý, Písecký, Šafařík, Chomutice - Hořice A 5:0 Šmejda 3, Kovář, Kloutvor, Robousy - Hořice B 11:5 Bouchal 6, Buriján, Vaněk 2, Etrych - Šafka 5, Nová / St. Paka A - Nová / St. Paka B 4:0 Knap 3, Kracík, Milíčeves A - Kopidlno 3:3 Fejfar 2, Berný - Sedláček 2, Syřiště, Nová / St. Paka A - Milíčeves B 4:0 Bezstarosti, Švorc, Knap, Sucharda, Nová / St. Paka B - Milíčeves A 0:8 Fejfar 2, Trčová, Brodský, Hlaváček, Novák, Berný, Kořínek, Milíčeves A - Milíčeves B 2:2 Smolík 2 - Ondráček, Hlawatschke, Kopidlno - Nová / St. Paka B 6:2 Sedláček 3, Vích 2, Syřiště - Kurfurstová, Skákalík, Nová / St. Paka A - Milíčeves A 4:2 Knap 3, Švorc - Fejfar, Kořínek, Milíčeves B - Kopidlno 2:7 Hlawatschke, Roman - Sedláček 2, T. a M. Syřišťovi 2, Šimůnek, Nová / St. Paka A - Kopidlno 5:1 Knap 2, Švorc, Luňák, Kracík - T. Syřiště, Nová / St. Paka B - Milíčeves B 1:7 Mašek - Štěrba 3, Šidlo 2, Berný, Roman.


Příští kolo: v Kopidlně (Kopidlno, Nová / St. Paka A a B, Robousy), v Chomuticích (Chomutice, Hořice A a B, Milíčeves A a B). (n)

Tabulka - přebor mužů
  
1. Železnice 1121345:1738
2. Bělohrad B1201453:2637
3. Nemyčeves 1200442:2236
4. Kopidlno 1012437:2134
5. Hořice B 911646:3530
6. Žlunice 830638:2930
7. Stará Paka 812640:3428
8. Milíčeves 811728:2327
9. Lužany 432829:3820
10. Libáň 3111221:4912
11. Podhradí 2121213:5510
12. Chomutice 0011514:581
 
 
Tabulka - soutěž mužů
  
1. Dětenice 1112154:1537
2. Železnice B 922341:1933
3. Kopidlno B 824253:3032
4. Jičíněves 911452:2230
5. Robousy 820641:3728
6. Sobotka B 710742:4123
7. Češov 611846:4621
8. Libuň 611840:4221
9. Miletín B 700857:6421
10. Žeretice 4001223:6612
11. Podhradí B 0001614:880
 
 
Tabulka - přebor dorostu
  
1. Jilemnice1311088:942
2. Železnice1120249:1437
3. Martinice 811570:3827
4. Košťálov 700838:4021
5. Sobotka 513630:2820
6. Chomutice 512742:4219
7. Valdice 4101033:5114
8. Jičíněves 0001511:1390
 
 
Tabulka - přebor žáků
  
1. Milíčeves2121296:2068
2. Železnice2101496:2964
3. Chomutice1391560:3157
4. Kopidlno 14101181:5344
5. Libáň 11231053:5440
6. Nová Ves 7151455:5528
7. Robousy 6231541:6625
8. Valdice 6131645:12023
9. Sobotka 1022330:1295
 
 
Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka