JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Pod Zebín opět vyrazí vojenská vozidla

Zpravodajství   (27.01.2017)

Jičín - Bývalý vojenský prostor na úpatí Zebína bude o příštím víkendu středem zájmu nadšenců motorismu a armádní techniky. Město opět schválilo s jičínským Klubem vojenských vozidel dohodu o spolupráci při pořádání tradičního zimního setkání.

Zimní sraz bude stejně jako v předchozích letech příležitostí pro vlastníky kolových či pásových vozidel převážně z výzbroje někdejší československé armády, aby techniku vyzkoušeli v terénu i za zimního počasí. Většina podobných srazů se totiž koná v letních měsících. "Rozsah akce bude výrazně menší než při konání letního srazu, jedná se spíše o setkání členů klubu s letitými přáteli. Vloni proběhlo zimní setkání bez vědomí města, které potom obdrželo stížnost na rozježděné cesty pod Zebínem směrem do Železnice. Nyní klub po upozornění dal vše do pořádku," sdělila mluvčí radnice Magdaléna Doležalová. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka