JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Víkend florbalových juniorek. V sobotu hrají domácí turnaj

Zpravodajství   (27.01.2017)

Jičín - Uplynulou neděli odehrál tým florbalových juniorek (liga sk. A) svůj předposlední turnaj této sezony. Soupisku jičínského týmu výrazně poznamenaly nemoci a bohužel i některé "prázdninové" důvody. V pouhých devíti hráčkách Jičíňačky předvedly v Králově Dvoře statečný boj s 50% úspěšností. Ztráta bodů v druhém utkání ale znamená už jen teoretickou šanci na postup do republikového finále.


FBK Jičín - Kanonýrky Kladno 11:2 (5:2, 2:0, 4:0)

Zápas byl vyrovnaný jen v samotném začátku. Pak Jičín začal dobře kombinovat a řadu šancí postupně přetavil v pěkné góly. Taktickou hrou a kvalitní střelbou dovedl jičínský tým utkání k vysokému vítězství.
Góly Jičína: Kuželová 4, Wolfová 2, Pěničková 2, Kuhnová 2, K. Bláhová 1.FBK Jičín - FBK FAT Pipe Vosy Praha 2:6 (0:1, 0:3, 2:2)

Ve druhém utkání se střetl třetí a čtvrtý tým průběžné tabulky. Na jičínský tým čekaly tradičně za hranicí tvrdosti hrající domácí Vosy. Ve vyrovnaném utkání rozhodla druhá třetina. Jičínské florbalistky působily poněkud unaveným dojmem, čehož soupeřky využily k získání rozhodujícího náskoku. Ve třetí třetině zvýšil Jičín obrátky a dvěma brankami se ještě pokusil utkání zdramatizovat. Bohužel v neúplné sestavě na to už neměl síly.
Góly Jičína: Zlatníková, Kuhnová.

Sestava FBK Jičín: T. Chlumská - Zlatníková, Berná, Pěničková, B. Bláhová - Kuželová, Kuhnová, K. Bláhová, Wolfová. Trenér Zlatník.

Úspěšnou nastupující generaci jičínských florbalistek můžete vidět při jejich domácím turnaji v sobotu 4. března. V lize dorostenek o první místo v tabulce se dělící FBK Jičín hostí v 9.00 tým Tatran Kobra Hostinné a ve 12.30 hráčky FBC Dobruška. (chm)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského