JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Tajemnice Jitka Košťálová na úřadě končí

Zpravodajství   (10.02.2017)

Lázně Bělohrad - Po dvaceti letech ve funkci opouští Jitka Košťálová pozici vedoucí městského úřadu v Lázních Bělohradě. Vyplývá to z dohody, kterou uzavřela s městem. Podle usnesení, které v minulých dnech přijali radní lázeňského města, tajemnice ve funkci skončí k poslednímu dni tohoto měsíce.

"Je pravda, že jsme se s paní Jitkou Košťálovou dohodli o ukončení pracovního poměru, a to k datu 28. února," řekl starosta města Pavel Šubr. Není tajemstvím, že vztahy mezi vedením radnice a tajemnicí byly v posledních několika letech napjaté, tyto okolnosti ale starosta nechtěl komentovat, pouze potvrdil, že nadcházející personální změna přichází po vzájemné dohodě.

Město se podle starosty bude snažit získat nástupce Košťálové co nejdříve, aby rychle překlenulo období bez vedoucí úřadu. "Výběr tajemníka není jednoduchý, a to jak kvůli kvalifikačním předpokladům, neboť podmínky kladené na uchazeče jsou poměrně přísné, tak i z hlediska samotného výběrového řízení a složení hodnoticí komise. Jmenování nového vedoucího či vedoucí úřadu do funkce je navíc podmíněno souhlasem ředitelky krajského úřadu. Byl bych rád, kdyby ředitelka krajského úřadu paní Ivana Křečková byla přísedící v hodnoticí komisi," uvedl Šubr. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka