JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Město podpoří festivaly jídla a vína

Zpravodajství   (24.02.2017)

Jičín - Food festival a Festival vína, které v posledních letech pořádá v centru Jičína soukromé sdružení, budou mít pokračování i v letošním roce a radnice bude opět jedním z partnerů.

Radní na posledním zasedání za tímto účelem schválili poskytnutí prostor nádvoří Valdštejnského zámku a také zámeckého parku. Obě akce budou podle místostarosty města Petra Hamáčka opět jednodenní a budou probíhat v polovině června a v druhé polovině září. "Červnový Food festival, který se uskuteční již potřetí, by měl letos probíhat ve spolupráci s partnerským městem Swidnica v rámci česko-polského projektu, který město Jičín organizuje," doplnil Hamáček. Město předpokládá, že pořadatelé obou akcí využijí také možnost zažádat o granty z dotačních fondů města. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Košťátko