JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Do léta poteče v Robousích voda

Zpravodajství   (31.03.2017)

Robousy - Za jeden a tři čtvrtě milionu korun postaví firma Matex HK část nového vodovodu v Robousích. Stavba by měla být hotova nejpozději koncem léta. Vyplývá to z výsledků výběrového řízení, o kterém v minulých dnech rozhodli jičínští radní.

"Zakázka, kterou získala firma Matex, představuje prodloužení vodovodu směrem na Dvorce. Právě v této lokalitě už delší dobu přetrvává problém se zásobováním obyvatel pitnou vodou. S pomocí dobrovolných hasičů se do Robous musela vozit technická voda v cisternách," informoval jičínský místostarosta Jan Jiřička.

Celkové náklady dosáhnou 1,74 milionu korun a práce budou probíhat od května do srpna. Město doufá, že větší část projektu zaplatí z dotačních peněz, o které žádá Královéhradecký kraj. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
Akademie Jana Amose Komenského