JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Novopačtí zastupitelé se budou zabývat obchvatem

Zpravodajství   (07.04.2017)

Nová Paka - Smlouvy o věcných břemenech k pozemkům, které zasáhne stavba plánovaného silničního obchvatu města, by měli schválit novopačtí zastupitelé na svém pondělním zasedání, které se uskuteční výjimečně v malém sále městského kulturního střediska.

Mezi dalšími body programu přijde na přetřes například prodej pozemků v průmyslové zóně, zastupitelé budou rozhodovat o tom, jestli přiřknou dotaci římskokatolické farnosti Nová Paka na restaurování fresek ve střední části kostela Nanebevzetí Panny Marie, příspěvek na fasádu přístavby základní školy Brána nebo Tělocvičné jednotě Sokol na pořízení závlahového systému letního stadionu.

Na stůl zastupitelům přijde i schvalování účetní závěrky a závěrečného účtu za rok 2016, první letošní rozpočtové opatření a dovolba člena osadního výboru. Vzhledem k blížící se valné hromadě jičínské Vodohospodářské a obchodní společnosti na ni musí město zároveň delegovat svého zástupce.

Veřejné zasedání novopackých zastupitelů proběhne v pondělí 10. dubna od 17.30 v malém sále kulturního střediska. (zan)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
Košťátko