JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Nová sezona na Troskách

Zpravodajství   (07.04.2017)

Trosky - Hrad Trosky vstoupil do nové sezony s novým kastelánem, kterým se v březnu stal Lubomír Martinek.

Tato dominanta Českého ráje bude i během letošního roku lákat návštěvníky na řadu kulturních programů, dočkají se například více večerních prohlídek. "Letos bude nově hrad zpřístupněn ve večerních hodinách také každé prázdninové pondělí. Čtvrtky nadále zůstávají. Novou, pro někoho asi nepopulární změnou je zavedení úplného zákazu vstupu psů do areálu hradu. Výjimkou budou pouze psi vodicí," uvedl Lubomír Martinek.

V létě by pak návštěvníci hradu mohli začít využívat služeb nového kiosku na prvním nádvoří a také nového turistického informačního centra pod hradem, kde bude k dispozici také internet, rozšířená nabídka suvenýrů, map a regionálních produktů.

V dubnu a v říjnu je zde otevřeno o víkendech od 9 do 16, v květnu, červnu a v září od úterý do neděle od 9 do 16 a o prázdninách denně od 9 do 17.30. (red)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka