JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Jičín žil aerobikem

Zpravodajství   (13.04.2017)

Jičín - Celorepublikovou soutěž v pódiových skladbách Bohemia Aerobic Tour hostila o víkendu sportovní hala v lipách. Hned v několika kategoriích se publiku představilo takřka osmdesát týmů, včetně družstev pořádajícího oddílu aerobiku T. J. Sokol Jičín, který získal čtyři zlaté medaile.

Diváci měli možnost sledovat vystoupení v kategoriích step team, aerobic show profi, dance, pompon's, fitness team, aerobic show basic a sport team. "Domácí Tělocvičnou jednotu Sokol reprezentovaly čtyři týmy - tři stepové a jeden sportovní. Přestože členky i trenérky těchto týmů zároveň zajišťovaly organizaci celé soutěže, všechny dosáhly na nejvyšší mety. Pro náčelnici pak bylo velkým potěšením předávat vlastním týmům právě zlaté medaile," informovala Eva Šulcová z jičínského Sokola. Nejlepším možným umístěním na stupních vítězů skončila sobotní akce také pro další dívčí tým hájící rovněž jičínské barvy, a to pro družstvo aerobiku ze Sportovních zařízení města Jičína, které získalo zlaté medaile v kategorii step. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
směnárna Consultour
Reklama
Košťátko