JičínskoZprávy.CZ - on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko. Regionální informace z kultury a sportu. Provozuje TomTour s.r.o. Jičín, vydavatel týdeníku Nové Noviny.

Projekt na přístavbu knihovny bude stát téměř 1,5 milionu

Zpravodajství   (31.01.2017)

Jičín - Nejpozději na jaře 2018 bude mít město k dispozici kompletní projektovou dokumentaci na přístavbu Knihovny Václava Čtvrtka. Vyplývá to ze soutěže na dodavatele projektu, za který město zaplatí necelých jeden a půl milionu korun.

"Radní schválili smlouvu o dílo s vítězem veřejné zakázky na projektovou dokumentaci stavebních úprav a přístavby části Knihovny Václava Čtvrtka. Město obdrželo jednu nabídku, kterou podala společnost Kania z Ostravy s cenou 1,38 milionu korun bez daně," informovala mluvčí jičínské radnice Magdaléna Doležalová.

Radnice přitom původně předpokládala, že ji zakázka vyjde dráž, neboť odhadovaná cena před soutěží vycházela na jeden a půl milionu korun. Dokumentace je rozdělena na čtyři etapy. V té první dojde ke zpracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dále budou vyhotoveny podklady pro stavební povolení a následně pro provedení stavby včetně jejího interiéru. "Celá dokumentace by měla být hotová zhruba na jaře 2018. Poslední etapou je autorský dozor projektanta v průběhu realizace stavby," doplnila Doležalová. (jn)

Rozcestník
Provozuje TomTour s.r.o., Husova 152, Jičín,  info(zavináč)jicinskozpravy.cz  ---  Design/kod: P.H. & TomTour  ---  Hosting: Hostujeme.CZ
Úvodní strana
on-line zpravodajství Jičínsko, Hořicko, Novopacko
dnes je 26. 5. 2017
svátek má Filip 
Reklama
IMOFA
Reklama
STIHL-HUDEC Sobotka