Víkendová statistika dopravních nehod

09. 08. 2010 Policie foto: 3 « zpět

Jičínsko - Od pátku 6. srpna do neděle 8. srpna došlo na silnicích okresu Jičín k devíti dopravním nehodám, při nichž byly dvě osoby lehce zraněny. Celková škoda byla vyčíslena na půl milionu korun a potěšující je, že ani v jednom případě nebyl prokázán vliv alkoholu.

K jedné z nehod došlo v pátek 6. srpna, kdy jela v odpoledních hodinách jednačtyřicetiletá řidička osobním vozidlem Ford Mondeo ve směru od Hořic na Jičín. Před obcí Podhorní Újezd se zřejmě plně nevěnovala řízení svého vozidla a na křižovatce přejela do protisměru, kde narazila do vozu Peugeot 307. Po střetu vyjela řidička mimo vozovku přes příkop, kde se vozidlo převrátilo na střechu.

Při nehodě utrpěly dvě děti v peugeotu lehká zranění, se kterými byly převezeny do Oblastní nemocnice v Jičíně. Alkohol u řidičů byl na místě vyloučen dechovou zkouškou, celková škoda byla vyčíslena na 100 tisíc korun.

Foto: Policie ČR

foto

foto

foto