Šipky: pohár UŠO
05. 01. 2010 Šipky « zpět
Jičín - Až do půlky ledna mají všechny ligové šipkařské soutěže přestávku, která je vyplněna pohárem UŠO, jenž se hraje vyřazovacím způsobem. Na konci loňského roku se odehrála první dvě kola, z nichž se do třetího kola v neděli 3. ledna probojovalo 12 týmů, mezi nimi také Maséři z Veselky a Loupežníci z Řáholce.
Z jičínských družstev se do dalšího kola probojovali pouze Maséři z Veselky, když porazili Bejky z Výsluní Trutnov 21:6. Vítězné týmy 4. kola, které se odehraje v neděli 10. ledna, postupují do velkého finále UŠO, ve kterém se na začátku dubna představí 64 nejlepších šipkařských týmů republiky. (red)
Výsledky 3. kola poháru UŠO (KHK sever): Black Angels Trutnov - U Bicana Hostinné 7:21, Bejci z Výsluní Trutnov - Maséři z Veselky Jičín 6:21, Republika Úpice - Kousal Twist Trutnov 13:21, Loupežníci z Řáholce Jičín - Loko Trutnov A 3:21, Pistolníci Dolní Kalná - Vítkov Jilemnice 21:15, U Soudku Arnultovice A - Kobry Trutnov 4:21.
Příští kolo (10. 1.): Pistolníci Dolní Kalná - Kousal Twist Trutnov, Kobry Trutnov - Maséři z Veselky Jičín, Loko Trutnov A - U Bicana Hostinné.